Winchester AA 20 Gauge 2-3/4in #8 7/8oz Target Shotshells – 25 Rounds
Specifications
| Shot Size | #8 |
|---|---|
| Weight | 7/8oz |
| Gauge | 20 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Type | Target |
| Use | Range |
| Muzzle Velocity | 1300 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
$13.99
Winchester AA 20 Gauge 2-3/4in #8 7/8oz Target Shotshells – 25 Rounds
| Shot Size | #8 |
|---|---|
| Weight | 7/8oz |
| Gauge | 20 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Type | Target |
| Use | Range |
| Muzzle Velocity | 1300 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
Winchester shortgun ammo
Winchester Xpert High Velocity Waterfowl 20 Gauge Steel Ammo(250 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Winchester Super-X 20 Gauge 2-3/4in #6 7/8oz Upland Shotshells – 25 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super-X Rifled Slug Hollow Point 410 2-1/2in 1/5oz Slug Shotshells – 5 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester shortgun ammo
Winchester Long Beard XR Shot-Lok Turkey 12 Gauge 3-1/2in #4 2oz Turkey Shotshells – 10 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Long Beard XR 20 Gauge 3in 1-1/4oz Turkey Shotshells – 10 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Double X 20 Gauge 3in #5 1-5/16oz Turkey Shotshells – 10 Rounds
Winchester shortgun ammo
Reviews
There are no reviews yet.