Specifications
| Shot Size | #9 |
|---|---|
| Weight | 3/4oz |
| Gauge | 28 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Type | Target |
| Use | Range |
| Muzzle Velocity | 1200 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
$16.99
| Shot Size | #9 |
|---|---|
| Weight | 3/4oz |
| Gauge | 28 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Type | Target |
| Use | Range |
| Muzzle Velocity | 1200 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
Winchester shortgun ammo
Winchester Super-X Rifled Slug Hollow Point 410 2-1/2in 1/5oz Slug Shotshells – 5 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester shortgun ammo
Winchester Double X Magnum Turkey 20 Gauge Ammo 3″ #5 Copper Plated Lead Shot 1-1/4 oz Box of 10
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X Heavy Game Load 20 Gauge Ammo(250 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Winchester Long Beard XR 20 Gauge 3in 1-1/4oz Turkey Shotshells – 10 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X 12 Gauge 2-3/4in #4 Buck Buckshot Shotshells – 5 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Long Beard TSS Turkey 410 Ammo 3″ #9 Tungsten Shot 13/16 oz Box of 5
Winchester shortgun ammo
Reviews
There are no reviews yet.