Winchester Super Target 12 Gauge 2-3/4in #7.5 1-1/8oz Heavy Target Shotshells – 25 Rounds
Specifications
| Shot Size | #7.5 |
|---|---|
| Weight | 1-1/8oz |
| Gauge | 12 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Type | Target |
| Use | Range |
| Muzzle Velocity | 1200 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
$11.99
Winchester Super Target 12 Gauge 2-3/4in #7.5 1-1/8oz Heavy Target Shotshells – 25 Rounds
| Shot Size | #7.5 |
|---|---|
| Weight | 1-1/8oz |
| Gauge | 12 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Type | Target |
| Use | Range |
| Muzzle Velocity | 1200 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
Winchester shortgun ammo
Winchester PDX1 Defender Ammunition 410 Bore 3″ 4 Disks over 1/3 oz BB Shot(100 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Winchester Xpert High Velocity Waterfowl 20 Gauge Steel Ammo(250 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Winchester Fast Dove High Brass 12 Gauge 2-3/4in #8 1oz Upland Shotshells – 25 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super-X 12 Gauge 2-3/4in #8 1oz Shotshells – 25 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X 12 Gauge 2-3/4in #4 Buck Buckshot Shotshells – 5 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X Xpert High Velocity 12ga 2-3/4in #7 1oz Shotshells – 25 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Long Beard TSS Turkey 410 Ammo 3″ #9 Tungsten Shot 13/16 oz Box of 5
Winchester shortgun ammo
Winchester Double X Magnum Turkey 20 Gauge Ammo 3″ #5 Copper Plated Lead Shot 1-1/4 oz Box of 10
Reviews
There are no reviews yet.