Winchester Super-X 20 Gauge 2-3/4in #6 1oz Upland Shotshells – 25 Rounds
Specifications
| Shot Size | #7.5 |
|---|---|
| Weight | 1oz |
| Gauge | 12 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Use | Target |
| Muzzle Velocity | 1200 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
$11.99
Winchester Super-X 20 Gauge 2-3/4in #6 1oz Upland Shotshells – 25 Rounds
| Shot Size | #7.5 |
|---|---|
| Weight | 1oz |
| Gauge | 12 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 25 |
| Use | Target |
| Muzzle Velocity | 1200 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
Winchester shortgun ammo
Winchester shortgun ammo
Winchester Long Beard TSS Turkey 410 Ammo 3″ #9 Tungsten Shot 13/16 oz Box of 5
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X 20 Gauge 2-3/4in #3 Buck Buckshot Shotshells – 5 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X Xpert High Velocity 12ga 2-3/4in #7 1oz Shotshells – 25 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X Xpert High Velocity 12ga 2-3/4in #6 1oz Shotshells – 25 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Super-X Rifled Slug Hollow Point 410 2-1/2in 1/5oz Slug Shotshells – 5 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Xpert High Velocity Waterfowl 20 Gauge Steel Ammo(250 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Reviews
There are no reviews yet.