Winchester Super-X 20 Gauge 2-3/4in #7.5 1oz Upland Shotshells – 25 Rounds
Specifications
| Weight | 5/8oz |
|---|---|
| Gauge | 20 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 5 |
| Type | Slug |
| Use | Hunting |
| Muzzle Velocity | 1400 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
$14.99
Winchester Super-X 20 Gauge 2-3/4in #7.5 1oz Upland Shotshells – 25 Rounds
| Weight | 5/8oz |
|---|---|
| Gauge | 20 Gauge |
| Length | 2-3/4in |
| Pack Quantity | 5 |
| Type | Slug |
| Use | Hunting |
| Muzzle Velocity | 1400 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
Winchester shortgun ammo
Winchester Super X Heavy Game Load 20 Gauge Ammo(250 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Winchester Double X Magnum Turkey 20 Gauge Ammo 3″ #5 Copper Plated Lead Shot 1-1/4 oz Box of 10
Winchester shortgun ammo
Winchester shortgun ammo
Winchester Fast Dove High Brass 12 Gauge 2-3/4in #8 1oz Upland Shotshells – 25 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester AA Super Sport Sporting Clays 410 Ammo (250 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Winchester Double X 20 Gauge 3in #5 1-5/16oz Turkey Shotshells – 10 Rounds
Winchester shortgun ammo
Winchester Xpert High Velocity Waterfowl 20 Gauge Steel Ammo(250 Rounds)
Winchester shortgun ammo
Winchester Super-X Rifled Slug Hollow Point 410 2-1/2in 1/5oz Slug Shotshells – 5 Rounds
Reviews
There are no reviews yet.