Winchester Super-X Rifled Slug Hollow Point 410 2-1/2in 1/5oz Slug Shotshells – 5 Rounds
| Weight | 1/5oz |
|---|---|
| Gauge | 410 Gauge |
| Length | 2-1/2in |
| Pack Quantity | 5 |
| Type | Slug |
| Use | Hunting |
| Muzzle Velocity | 1830 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
$7.99
Winchester Super-X Rifled Slug Hollow Point 410 2-1/2in 1/5oz Slug Shotshells – 5 Rounds
| Weight | 1/5oz |
|---|---|
| Gauge | 410 Gauge |
| Length | 2-1/2in |
| Pack Quantity | 5 |
| Type | Slug |
| Use | Hunting |
| Muzzle Velocity | 1830 FPS |
| Made in the USA | Yes |
|---|
Winchester handgun ammo
Winchester Supreme Elite Pistol Ammunition S380PDB, 380 ACP, Bonded PDX1, 95 GR, 1000 fps, 20 Rd/bx
Winchester handgun ammo
Winchester handgun ammo
Winchester handgun ammo
Winchester WinClean Handgun Ammunition WC93, 9mm, Brass Enclosed Base, 147 GR, 990 fps, 50 Rd/bx
Winchester handgun ammo
Winchester handgun ammo
Winchester handgun ammo
Winchester Cowboy Loads USA45CB, 45 Long Colt, Lead, 250 GR, 750 fps, 50 Rd/bx
Winchester handgun ammo
Winchester USA Pistol Ammunition USA45W, 45 ACP, Full Metal Jacket, 230 GR, 835 fps, 200 Rd/bx
Reviews
There are no reviews yet.